W ramach oferty edukacyjnej Powiatowego Ośrodka Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego
i Doradztwa Metodycznego w Polkowicach na rok szkolny 2015/2016 planujemy utworzenie Sieci Współpracy i Samokształcenia, co będzie kontynuacją działań projektowych oraz spełnieniem wymagań

w odniesieniu do zadań statutowych Ośrodka.

Zapraszamy Dyrektorów i Nauczycieli do wzięcia udziału w przedsięwzięciu.

Terminy spotkań w ramach sieci:

Sieć Współpracy i Samokształcenia dyrektorów szkół i przedszkoli – Małgorzata Majewska-Greń

TERMIN SPOTKANIA: 1 października 2015r. godzina 14:00 (sala konferencyjna –parter).

Sieć Współpracy i Samokształcenia pedagogów i psychologów szkolnych – Renata Bogucka

(zapraszamy nauczycieli pełniących funkcję pedagoga i psychologa szkolnego)

TERMIN SPOTKANIA: 8 października 2015r. godzina 11:00 (sala konferencyjna –parter).

Sieć Współpracy i Samokształcenia „Jak pracować z dzieckiem młodszym” – Anna Szczepańska

(zapraszamy nauczycieli edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej, wychowawców, terapeutów, logopedów, innych zainteresowanych).

TERMIN SPOTKANIA: 5 października 2015r. godzina 16:30 (sala konferencyjna –parter).

Sieć Współpracy i Samokształcenia „Rozwijanie kompetencji matematycznych uczniów na różnych poziomach edukacyjnych” – Ewa Kulesza

(zapraszamy nauczycieli matematyki z różnych poziomów kształcenia, innych nauczycieli zainteresowanych tym obszarem).

TERMIN SPOTKANIA: 1 października 2015r. godzina 16:00 (sala konferencyjna –parter)

Sieć Współpracy i Samokształcenia „Edukacja zawodowa edukacją przyszłości” – Bożena

Dudziak

(zapraszamy nauczycieli kształcenia zawodowego, doradców zawodowych, innych nauczycieli

zainteresowanych)

TERMIN SPOTKANIA: 28 września 2015r.  godzina  16:30 (sala konferencyjna – parter).

Zapisy udziału w sieciach na podstawie formularza, w  termine do trzech dni przed planowanym spotkaniem.

Ostatnio w galerii