ZAPROSZENIE

na spotkanie organizacyjne dla pedagogów i psychologów szkolnych i/lub nauczycieli do spraw pomocy psychologiczno-pedagogicznej, które odbędzie się 14 września 2017 r. w godzinach 9-11 (w sali konferencyjnej na parterze Ośrodka).

Porządek spotkania:

1. Przedstawienie zmian w przepisach prawa oświatowego w zakresie realizowanych zadań przez poradnię psychologiczno-pedagogiczną we współpracy ze szkołami i placówkami oświatowymi.
  2. Prezentacja oferty edukacyjnej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej dla dzieci, młodzieży, ich rodziców i nauczycieli.
  3. Prezentacja oferty szkoleniowej Powiatowego Ośrodka Doradztwa Metodycznego.
  4. Możliwości korzystania z kompleksowego wspomagania placówek oraz działania w sieciach współpracy i samokształcenia.
  5. Sprawy różne, komunikaty.
    Prowadząca - Renata Czapczyńska